Podpořte nás

Díky mnoha přátelům a dárcům v crowdfundingové kampani jsme již vydali velkoformátovou knihu Lesní zahrady v praxi a také uhradili kolem 30% z nákladů na natáčení. Vše ostatní aktuálně vzniká za podpory nakladatelství DharmaGaia. Tvorba a postprodukce filmu se ukázaly být finančně i časově náročnou zkušeností. Věříme ale, že vás tato inspirace zaujme a tak budete mít chuť nám sami ještě něco přispět. Všichni přispěvovatelé získají pozvánku k účasti na předpremiéře a debaty s autory, která proběhne už 21. září 2023 v Praze. Poté budete mít možnost shlédnout film online ještě před oficiální premiérou, která bude 17. listopadu 2023.

Pokud jste firma, která by měla možnost film podpořit výrazněji, a stáli byste třeba o logo v titulcích nebo jinou formu spolupráce, prosíme zkontaktujte nás co nejdříve. Jste-li starosta, majitel pozemků, architekt, zahradník či další nadšenec, kterého zajímá tento přístup, budeme rádi, za váš kontakt. Napište nám.

č.ú.: 2701921792/2010

Majitelem transparentního účtu je:
DharmaGaia s.r.o.
Uhelný trh 420/1
110 00 Praha 1

Pro veškeré informace a dotazy ohledně financování a transparentního účtu kontaktujte prosím Martinu Kolíbalovou: martinakolibalova@gmail.com